Spejcalista ds. obsługi klienta z j. francuskim
Mia Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy europejskim liderem w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Od 20 lat projektujemy i produkujemy meble do salonów sprzedaży, biur oraz klubów fitness dla najlepszych światowych marek m.

in. TRIUMPH, Subway, LPP, Swarovski, Chantelle. Nieustannie pozyskujemy klientów i rozwijamy nowe rynki. Chcemy teraz wzmocnić nasz zespół o kolejne przedsiębiorcze osoby, gotowe do międzynarodowych wyzwań.

Przyjdź do nas i... zostań naszym SPECJALISTĄ DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM Przyjdź po korzyści - konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy, -

siłownia w biurze i karta Multisport, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - samodzielna i odpowiedzialna praca w gronie profesjonalistów, przyjazna atmosfera, -

szkolenia oraz szybki rozwój zawodowy, możliwość wdrażania swoich pomysłów, - dojazd z centrum tylko 20 min, parking przed biurem.

Liczymy na to, że - jesteś osobą energiczną, lubiącą wyzwania, zorientowaną na działanie i otwartą na kontakty międzynarodowe, -

płynnie posługujesz się językiem francuskim i angielskim, - chcesz pracować z najlepszymi klientami, - Twoje atuty to dążenie do wyznaczonych celów oraz pewność siebie, -

masz silną potrzebę samorozwoju, - i jesteś gotowy do wyjazdów zagranicznych; Będziesz odpowiedzialny za - sprawną i skuteczną obsługę zamówień handlowych, zapytań ofertowych naszych klientów francusko oraz anglojęzycznych, -

koordynacje działań wewnątrz firmy związanych z obsługą klientów i realizacją ww. zadań, - obsługę i zarządzanie projektami dotyczącymi wyposażenia sklepów sieciowych, biur oraz klubów fitness na rynku międzynarodowym, -

współprojektowanie i wdrażanie nowych mebli oraz rozwiązań do ekspozycji towarów w sklepach. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV z dopiskiem "Specjalista ds.

obsługi klienta na adres firmy MIA Sp. z o.o. ul. Półłanki 22, 30-740 Kraków. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MIA Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Półłanki 22, moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich umieszczenia w bazie danych kandydatów oraz wykorzystania w obecnych i przyszłych projektach rekrutacyjnych prowadzonych przez MIA Sp.

z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy / świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku