Niemcy - Praca w zakładach mięsnych-bez znajomości języka dl
CJ KONIK
Głogów, Dolnośląskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Firma CJ KONIK poszukuje pracowników produkcji dla dużych zakładów mięsnych na terenie Niemiec w okolicach Rostocku Bez znajomości języka niemieckiego !!! Poszukujemy pracowników od zaraz na czas nieokreślony.

Z doświadczeniem, wykształceniem jako rzeźnik lub masaż Praca polega na rozbiorze i porcjowaniu mięsa wieprzowego. Poszukujemy również Pań Termin wyjazdu : praca od zaraz Zapewniamy : · Legalne zatrudnienie oraz dobre zarobki · Umowę polską wraz ze wszystkimi składkami w Niemczech · Terminowość wypłat wynagrodzenia · Bezpłatne Zakwaterowanie · Opiekę i stały kontakt z Koordynatorem na miejscu · Nie pobieramy żadnej prowizji Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania".

Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!! Zgłoszenia Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV z przebiegiem dotychczasowej pracy zawodowej) email : CJ KONIK ul.

Słowiańska 17 / 1 I piętro 67-200 Głogów pracujemy w dni robocze od 8 do 16 Wszelkie informacje pod numerem telefonu : 536 445 333 (czynny od 9 do 22)

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku