Process Engineering Manager (m/f)
Michael Page
Zawiercie, śląskie
3 d. temu
source : Goldenline

Kogo szukamy / Profile description :

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży Automotive;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje;
  • Znajomość zasad BHP, obowiązujących zasad zarządzania jakością oraz zasad ochrony środowiska;
  • Umiejętności menadżerskie (planowanie i organizowanie pracy, motywowanie, zarządzanie oraz umiejętność delegowania obowiązków);
  • Opis stanowiska / Job description :

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Budowanie i rozwój procesu technologicznego gwarantującego zapewnienie wymagań Klienta, środowiska i ergonomii pracy;
  • Gospodarkę kosztami wytwarzania;
  • Budowę planów PFMEA oraz planów przebiegu procesów technologicznych zgodnie z wymaganiami Klienta i obowiązującymi normami jakości, ochrony środowiska i bhp;
  • Normowanie procesu technologicznego;
  • Kalkulacje cen wyrobów gotowych i półwyrobów.
  • Oferujemy / We offer :

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Pracę w międzynarodowym zespole.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych