Specjalista ds. Obsługi Klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności
HR Partner Monika Pszuk
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Goldenline

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach.

Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.

Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

Obecnie, dla naszego klienta produkującego meble tapicerowane, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Obowiązki

  • telefoniczna obsługa klientów
  • poszukiwanie potencjalnych klientów
  • odpowiadanie na zapytania mailowe
  • przygotowywanie ofert
  • Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku obsługi klienta
  • komunikatywność i otwartość
  • bardzo dobra organizacja pracy (100 % czasu praca zdalna)
  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • motywacja do pracy
  • Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w miłej atmosferze
  • brbr