automatyk
Randstad
Wałbrzych, Dolnośląskie
6 d. temu

job description

Analizuj, naprawiaj, rozwiązuj problemy w jednej z firm z branży automotive na terenie Wałbrzycha. Wysokie wynagrodzenie + bogaty wachlarz benefitów! Zgłoś się do nas już dziś.

oferujemy

  • stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej japońskiej firmie na terenie WSSE
  • pakiet benefitów (Multisport, Prywatna Opieka Medyczna, Ubezpieczenie Grupowe, dofinansowanie do stołówki, premie za zrealizowanie założonych celów, okazjonalne bonusy finansowe i rzeczowe, imprezy firmowe)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji
  • szkolenia umożliwiające poszerzenie wiedzy
  • możliwość realnego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych.
  • zadania

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • realizowanie bieżących napraw oraz reagowanie na awarie
  • rozwiązywanie problemów związanych z elektryką, automatyką i mechaniką
  • programowanie maszyn i systemów CNC & PLC
  • tworzenie planu przeglądów, napraw i modyfikacji maszyn z zakresu automatyki
  • analiza przyczyn awarii i opracowanie środków zapobiegających ich powstawaniu
  • wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn (Kaizen)
  • wprowadzanie zmian w maszynach w oparciu o dokumentację techniczną (modyfikacja oprogramowania)
  • naprawa i konserwacja maszyn oraz urządzeń zgodnie z wewnętrznymi procedurami technicznymi
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej (obsługa systemu CMMS)
  • nadzór nad stanami magazynowymi przypisanymi do stanowiska, zamawianie części zamiennych.
  • oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (min. średnie - preferowane : automatyka, elektryka, elektronika, mechatronika)
  • wiedzy z zakresu elektryki, automatyki i sterowników PLC
  • mile widziane doświadczenie w pracy z obrabiarkami CNC
  • umiejętności zaawansowanego tworzenia, analizowania i modyfikowania programów sterowalnych PLC i CNC
  • znajomości sterowania OMRON (CJ, NJ), MITSUBISHI (FX, Q), FANUC, OKUMA, Roboty FANUC
  • znajomości obsługi i parametryzacji falowników
  • znajomości zasad działania i budowy układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • doświadczenia i wiedzy w zakresie napraw i diagnostyki maszyn
  • mile widziane uprawnienia SEP G1 w zakresie eksploatacji.
  • Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści PRACA (na nr 501332452) z Twoim imieniem, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.