technik instalator
jbsystem
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

FIRMA JB SYSTEM Oddział Małopolska jest firmą usługową, w zakresie wykonania monitoringu CCTV, systemów alarmowych, kontroli dostępu i integracji systemów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób z Krakowa na stanowisko : TECHNIK INSTALATOR INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH Opis stanowiska : Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie instalacji.

Możliwość przyuczenia do zawodu ( pracownik bez doświadczenia) Dodatkowe informacje : Umowa o pracę. Szkolenia pracownika od podstaw.

Samochód, telefon, komputer dla celów służbowych. Wymagania : -Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki lub elektryki. -Zdolności manualne praca z elektronarzędziami -

Wykształcenie elektroniczne, elektryczne lub pokrewne -Samodzielność. -Prawo jazdy kat. B . -Niekaralność warunek konieczny.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku