Front-end (Angular2+) Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Łódź, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań IT dla biznesu (systemy CRM, hurtownie danych, rozwiązania Business Intelligence), pracującego dla największych firm z branży finansowej i ubezpieczeniowej szukamy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • dobra znajomość Angular2+
  • dobra znajomość HTML 5, CSS, Bootstrap, Typescript / ES6
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji RWD / mobile first
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Oferujemy :

  • praca w pełni zdalna
  • atrakcyjne warunki współpracy przy umowie b2b (długofalowa współpraca)
  • zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale, w ambitnym i wykwalifikowanym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Obowiązki :

  • tworzenie, rozbudowa funkcjonalności w obszarze front-endu (praca w obszarze Angular7)
  • wsparcie procesów analizy
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej
  • wykonywanie testów funkcjonalnych
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.