Opiekun/ka w domach opieki z zakwaterowaniem
Heigenmoser Personalkompetenz e. K.
Warsaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Dla wzmocnienia naszego zespołu w Monachium i okolicy, poszukujemy obecnie osób na stanowisko opiekuna lub opiekunki osób starszych w domach opieki.

Obowiązki : Podstawowa opieka i pielęgnacja pacjentów - transfer, higiena osobista, pomoc w spożywaniu posiłków. Współpraca z personelem medycznym.

Pomoc w sporządzaniu dokumentacji. Wymagania : Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym. Doświadczenie w opiece lub ukończony kurs opiekuna.

Cierpliwość, empatia, elastyczność, gotowość do pracy zmianowej. Oferujemy : Umowę o pracę na pełny etat na czas nieokreślony, gwarantując stabilne zatrudnienie.

Jako niemiecka firma, oferujemy umowę na warunkach niemieckich - odprowadzamy składki zdrowotne i emerytalne. Zakwaterowanie w spokojnej okolicy, w pokojach jednoosobowych z dostępem do Internetu - czynsz i opłaty pokrywa firma.

Dodatki płacowe wynoszą odpowiednio : za pracę na zmianie nocnej i w soboty - 25%, dodatek za pracę w niedzielę - 50%, dodatek świąteczny - 100%.

Po zakończeniu okresu próbnego masz do dyspozycji 33 dni urlopu przeliczając na rok. Zwracamy koszty dojazdu do pracy, jest również możliwość korzystania z samochodu służbowego.

OFERUJEMY PREMIĘ POWITALNĄ W WYSOKOŚCI 200 € WYPŁACANĄ PO UKOŃCZENIU OKRESU PRÓBNEGO ORAZ PREMIE ZA ZWERBOWANIE PERSONELU.

Preferujemy aplikacje w formie CV w języku niemieckim.Oferujemy : Oferujemy umowę o pracę na pełny etat na czas nieokreślony, gwarantując stabilne zatrudnienie.

Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie zgodnie z Twoim doświadczeniem zawodowym i wykształceniem. Po zakończeniu okresu próbnego masz do dyspozycji 33 dni urlopu przeliczając na rok.

Zwracamy koszty dojazdu do pracy, jest również możliwość korzystania z samochodu służbowego. OFERUJEMY PREMIĘ POWITALNĄ W WYSOKOŚCI 200 € WYPŁACANĄ PO UKOŃCZENIU OKRESU PRÓBNEGO ORAZ PREMIE ZA ZWERBOWANIE PERSONELU.