Ochrona - Tarnowo Podgórne
Grupa Juwentus
Buk, Wielkopolskie
37 d. temu
source : Lento.pl

Firma Ochrony poszukuje na stanowisko pracownik ochrony Miejsce pracy : Tarnowo Podgórne Stawka od 12,50 netto / godz Zakres czynności :

 • wykonywanie obchodów na obiekcie
 • ewidencja ruchu samochodowego i osobowego
 • służby 12- godzinne Wymagania :
 • niekaralność
 • mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
 • dla nas liczą się chęci - zapewniamy szkolenie Oferujemy :
 • umowę o pracę
 • opiekę koordynatora Jeśli nie masz jak dojechać do pracy zawieziemy Cię!! Zachęcamy również do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
 • Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 605 998 151 Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj.

  Ochrona Juwentus Bis sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony Juwentus sp. z o.o. sp.k., Ochrona Juwentus Bis sp. z o.o., Agencja Ochrony Juwentus sp.

  z o.o., Ochrona Juwentus Południe sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp.

  z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : iod(małpa)juwentus.

  pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

  Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku