Operator ładowarki (m/k)
Trenkwalder S.r.l.
Mielec
‎7 godz. temu

Obowiązki :

  • praca przy przerobie recyklingu,
  • załadunek surowca,
  • obsługa ładowarki oraz rębaka,
  • dbanie o porządek na placu recyklingu. Oczekujemy :
  • mile widziane wykształcenie zawodowe,
  • uprawnienia do obsługi ładowarek klasy I,
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność. Oferujemy :
  • zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie transportowej, będącą częścią międzynarodowej grupy,
  • umowę o pracę i składki na ubezpieczenie płacone od całości wynagrodzenia, umożliwiające otrzymanie odpowiednich świadczeń w przyszłości,
  • dla osób posiadających niższe uprawnienia pomagamy uzyskać odpowiednie kwalifikacje na I klasę.
  • Bliższe informacje pod numerami telefonów : 665 284 003; 785 982 29.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych