MAGAZYNIER - PAKOWACZ
Centralna Baza Ofert Pracy
Ropczyce
2 d. temu
source : infoPraca

Numer oferty : StPr / 20 / 0836

Obowiązki :

Przyjmowanie wyrobów z produkcji, liczenie wyrobów, pakowanie wyrobów na trasy.

Praca w godz. : 18 : 00 - 02 : 00 oraz 08 : 00 - 16 : 00

Wymagania :

Wymagania konieczne :

Wykształcenie :

  • podstawowe, brak
  • Pozostałe wymagania :

  • Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.Poziom wykształcenia - bez ograniczeń.
  • Miejsce pracy : Masarska 10a, 39-100 Ropczyce, powiat : ropczycko-sędziszowski, woj : podkarpackie

    Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny

    Wymagane dokumenty : -Pośrednicy realizujący ofertę : EDK / RB

    Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy

    Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty