Agent ds. Odszkodowań – Cała Polska
Centrum Odszkodowań
Kielce, Świętokrzyskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Pomagamy Poszkodowanym Uzyskać Sprawiedliwe Odszkodowanie Dynamiczny rozwój wymaga od nas abyśmy poszukiwali agentów, którzy będą decydować o sukcesach firmy i swoich własnych.

Jeżeli potrafisz dotrzeć do osób poszkodowanych w wypadkach oraz do ich bliskich to ta oferta jest dla Ciebie. Możesz pracować na stałe albo tylko dorabiać.

Osoba poszkodowana oraz jej bliscy bardzo często nie wiedzą, że oprócz odszkodowania należą im się też jeszcze inne świadczenia wynikające ze szkody, które bardzo często kilkukrotnie przekraczają wysokość samego odszkodowania.

Pracując z nami masz możliwość pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach oraz ich bliskim uzyskać satysfakcjonujące odszkodowania.

Na pewno są osoby, które bez Twojej informacji być może nigdy takiego odszkodowania lub innych świadczeń nie uzyskają. Osoba zatrudniona na stanowisku AGENT DS.

ODSZKODOWAŃ odpowiedzialna będzie za :

 • samodzielne nawiązywanie kontaktów z osobami poszkodowanym, którym Kancelaria może udzielić pomocy w kwestii dochodzenia odszkodowania i innych świadczeń wynikających ze szkody
 • wstępną obsługę związaną z zebraniem od Klienta dokumentacji niezbędnej do uzyskania roszczeń Wymagania : - Wykształcenie minimum średnie - Prawo jazdy kat.
 • B - Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientami, którzy w doznali szkód w różnych wypadkowych - Wysoki poziom kultury osobistej i etyki zawodowej - Samodzielność w działaniu W zamian oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne - korzystny system zaliczkowy, adekwatny do wykonywanej pracy - bezpłatne szkolenia - wszelkie materiały niezbędne do pracy - bony paliwowe - dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających proces sprzedażowy - wsparcie marketingowe - wsparcie w tworzeniu własnych grup sprzedażowych.

 • dogodne dla Ciebie warunki zatrudnienia (umowę zlecenie lub samozatrudnienie) Jeśli uważasz, że chciałbyś pracować w profesjonalnym środowisku z mnóstwem możliwości rozwoju zawodowego, wyślij nam swoje CV!
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku