Sprzedawca-Kasjer Arhelan Bielsk Podlaski
Arhelan Sp. z o.o. Sp. k.
Bielsk Podlaski, Podlaskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się od ponad 25 lat sieć sklepów spożywczych. Działamy w województwach : podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim.

W naszej firmie pracuje około 1500 osób. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi.

Możemy Ci zaoferować : - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - uczciwe i jasne zasady zatrudnienia, - terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia (wynagrodzenie : podstawa + system nagród), - świadczenia pracownicze : karty rabatowe dla Ciebie i Twojej rodziny, bony świąteczne, Karta Multsport itp.

Czym będziesz się zajmować : - obsługą kasy fiskalnej oraz klientów, zgodnie ze standardami firmy, - dbaniem o wizerunek sklepu, czystość i porządek, - zachowaniem ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towaru na sali sprzedaży, - udzielaniem klientom informacji odnośnie oferty handlowej, - sprawdzaniem terminów ważności produktów.

Oczekujemy od Ciebie : - uczciwości i chęci do pracy, - umiejętności pracy w zespole, - gotowości do pracy w systemie zmianowym, - posiadania aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.

Zaaplikuj! Mamy krótki proces rekrutacji. Wysłanie CV >

Spotkanie z kierownikiem >

Decyzja Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, wypełnij formularz aplikacyjny. Administratorem danych jest Arhelan Sp.

z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K z siedzibą w Bielsku Podlaskim 17-100, Al. Józefa Piłsudskiego 45. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

 • Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody. Ma Pani / Pan prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych;
 • poprosić o : sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku