Praca na produkcji od SIERPNIA! Skierniewice
Fenix Poland S.A.
Skierniewice, Łódzkie
‎16 godz. temu
source : Lento.pl

Firma Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344) została założona w roku 2012 jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego.

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko : PRACOWNIK POMOCNICZY - PRODUKCJA Miejsce pracy : SKIERNIEWICE Numer ref.

POL OGR 02 PRODUKCJA - Skierniewice OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY :

  • Zasyp surowca na linię produkcyjną
  • Sortowanie i przebieranie surowca na linii produkcyjnej
  • Układanie torebek z wyrobem gotowym na kartony
  • Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prace porządkowe na hali produkcyjnej i ramie surowcowej WYMAGANIA :
  • książeczka sanepid
  • sprawność fizyczna
  • sumienność oraz dokładność CO OFERUJEMY? PRACĘ OD ZARAZ :
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stawkę podstawową + premię
  • Pracę na III zmiany w systemie czterobrygadowym
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do klienta
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych