Junior PR Consultant
KomunikacjaPlus
Warszawa
5 d. temu

Zakres zadań :

  • Wsparcie w bieżących pracach projektowych - zobaczysz na czym polega praca PR'owca i będziesz uczestniczyć w codziennych zadaniach
  • Realizacja monitoringów merytorycznych
  • Tworzenie podsumowań, zestawień, raportów
  • Sporządzanie research'ów
  • Zaaplikuj do nas jeśli :

  • Masz minimum półroczne doświadczenie w obszarze komunikacji i PR
  • Znasz j. angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Chcesz się uczyć, jesteś ciekawy / a branży, nowinek komunikacyjnych i technologicznych oraz możliwości wykorzystywania ich w codziennej pracy
  • Z otwartością i zaangażowaniem podchodzisz do nowych zadań
  • Jesteś otwarty / a na realizowanie kampanii PR w różnych branżach, rozumiesz i potrafisz odkrywać potrzeby klienta
  • Działasz zwinnie, szybko dostosowujesz się do zmieniającego się otoczenia i nie boisz się proponować nieoczywistych rozwiązań
  • Social media nie mają przed Tobą tajemnic znasz mocne i słabe strony komunikacji za pomocą mediów społecznościowych
  • Jakość ma dla Ciebie znaczenie
  • Co możemy Ci zaproponować :

    Przeczytamy każde nadesłane CV, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego.

    Prosimy o zawarcie w ramach CV następujące treści klauzul :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV / liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji.

    Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem .

    Brak takiej klauzuli spowoduje, że Państwa CV nie zostanie rozpatrzone i zostanie usunięte.

    Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV / listy motywacyjne były wykorzystywane przez Komunikacja Plus sp.

    z o.o. sp. k. do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie klauzuli o treści :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. w zakresie wskazanym w niniejszym CV / liście motywacyjnym przez okres 1 roku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia kolejnych rekrutacji prowadzonych przez tego pracodawcę.

    Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem".

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.

    CV prześlij na adres : rekrutacja komunikacjaplus.pl

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych