Specjalista ds. Klientów Kluczowych
Level Work
Warszawa, Mazowieckie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Ekspert ds. Klientów Kluczowych Zakres obowiązków : - sprzedaż energii elektrycznej i gazu do wybranej grupy Klientów strategicznych.

Poszukiwanie klientów i budowanie relacji, - zarządzanie analizami niezbędnymi do realizacji strategii handlowej, - raportowanie realizowanej działalności handlowej do Dyrektora ds.

Sprzedaży, - współpraca z innymi częściami organizacji, Wymagania : - doświadczenie zawodowe w sprzedaży energii elektrycznej i gazu oraz negocjacji umów min.

3 lata, - samoorganizacja i nastawienie na realizację celów, kreatywność w pracy, -język angielski : w stopniu wystarczającym do swobodnej komunikacji biznesowej i formułowania raportów, - aktywne prawo jazdy kat.

B, Oferujemy : - stabilne zatrudnienie na podstawie umowa o pracę - bardzo atrakcyjne premie za realizacje celów sprzedażowych - narzędzia : samochód, laptop, telefon - benefity : karta multisport, prywatna opieka medyczna - samodzielne stanowisko, z możliwościami rozwoju zawodowego Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku