Pracownik biurowy ds. sprzedaży
Level Work
Gdańsk
5 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik biurowy ds. sprzedaży Gdańsk

Opis stanowiska

Twoja praca będzie polegała na :

  • telefonicznej sprzedaży produktów znanych marek do obecnych klientów firmy - ciepła baza,
  • aktualizacja bazy klientów,
  • obsługa wniosków kredytowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi firmy.
  • Wymagania

  • pozytywne nastawienie ;),
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane ).
  • Oferujemy

  • gwarantowaną podstawę 15 brutto / h
  • realny do zrealizowania, motywujący system premiowy (w pierwszych 3 miesiącach na poziomie 1000-300 0 zł brutto ) oraz konkursy,
  • przedłużenie współpracy po 4 miesiącach w oparciu o umowę o pracę bądź kontynuacja współpracy w oparciu o umowę zlecenie (jeżeli taka forma współpracy jest przez pracownika uznana za korzystniejszą)
  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych 9-17 oraz min. 2 soboty w miesiącu (do ustalenia),
  • przy przedłużeniu współpracy w oparciu o umowę o pracę - karta Medicover oraz Multisport.
  • Zgłoś tę pracę