Operator / Montażysta Video
Deloitte
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Kogo szukamy

W związku z dynamicznym rozwojem formatu video w prowadzonych przez nas działaniach marketingowych i komunikacji (wewnętrznej i zewnętrznej) poszukujemy Operatora / Montażysty video.

Idealny kandydat to osoba, która posiada :

  • Znajomość sprzętu video i audio rejestracji
  • Umiejętność planowania całego procesu nagrywania i montowania materiałów video
  • Doświadczenie w edycji video oraz pracy ze sprzętem rejestrującym poparte portfolio
  • Znajomość oprogramowania Adobe Premiere
  • Mile widziane w doświadczenie w obsłudze transmisji / wydarzeń online
  • Umiejętność samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem oraz dbałości o szczegóły
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Poczucie estetyki
  • Otwartość na zmiany
  • Twoja przyszła rola

  • Przygotowywanie różnych formatów video na potrzeby komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy
  • Praca jako operator kamery i osoba odpowiedzialna za wykonanie postprodukcji (montaż i animacje)
  • Czuwanie nad spójnością przygotowanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej firmy
  • Rozwijanie całościowe potencjału firmy w obszarze video celem doprowadzania Deloitte do pozycji lidera video wśród firm z obszaru usług profesjonalnych (m.
  • in. umiejętności, sprzęt, infrastruktura, ludzie)

    Co oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • Współpracę z młodym, dynamicznym zespołem
  • Benefity takie, jak ubezpieczenie medyczne i karta sportowa
  • Dostęp do potrzebnych narzędzi pracy kamery, światło, statywy itp.
  • Dostęp do globalnych zasobów Deloitte m.in. materiały stockowe foto i video, jingle
  • Ambitne zadania

    Ubezpieczenie podróżne

    Deloitte Adventure Team

    Kreatywne środowisko pracy

    Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)

    Karta Multisport

    Ludzie z którymi chce się pracować

    O Deloitte

    Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń.

    Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

    O zespole