Starszy specjalista ds Analiz Ekonomicznych (umowa o pracę na zastępstwo)
KGHM
Lubin, PL
1 d. temu

KGHM Polska Miedź S.A. Jesteśmy globalną oraz innowacyjną organizacją, która prowadzi zaawansowaną technologicznie działalność poszukiwawczo-wydobywczą oraz hutniczą w Polsce, USA, Kanadzie i Chile.

Od kilkudziesięciu lat wydobywamy i przetwarzamy cenne zasoby ziemi, dostarczając światu produkty, które umożliwiają jego zrównoważony rozwój.

Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów i należy do ścisłej światowej czołówki producentów miedzi i srebra. Zatrudniamy ponad 34 tysiące pracowników.

Spójność naszej organizacji budujemy na wspólnych wartościach BEZPIECZEŃSTWIE, WSPÓŁPRACY, ZORIENTOWANIU NA WYNIKI, ODPOWIEDZIALNOŚCI I ODWADZE.

Odkryj z nami pokłady możliwości! Oddział : KGHM Polska Miedź S.A. O / Zakład Hydrotechniczny, Dział Ekonomiczny Poszukujemy osoby na stanowisko :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku