Pracownik Administracyjny w Dziale Projektów Szkoleniowych
SMART-HR
Siemianowice Śląskie
3 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik Administracyjny w Dziale Projektów Szkoleniowych Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy szkoleniowo-doradczej, specjalizującej się w organizacji szkoleń dla przedsiębiorstw z różnych branż, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : Siemianowice Śląskie, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie usług rozwojowych zakładanie kont w Biurze Usług Rozwojowych, kompletowanie dokumentów,
  • Przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej - certyfikatów, wniosków o rozliczenie, ankiet, oświadczeń i innych,
  • Tworzenie kart usług w Biurze Usług Rozwojowych,
  • Kontrolę poprawności otrzymanych od klientów danych, ścisłą współpracę z klientami, uzupełnianie informacji oraz poprawy błędów,
  • Współpracę z Działem Handlowym.
  • Wymagania

  • Chęci do nauki,
  • Spokojne usposobienie, skrupulatność, dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Internet,
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy przy realizacji projektów z dofinansowaniem ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania będzie mile widziane, ale nie jest wymagane.
  • Oferujemy

  • Stabilna i satysfakcjonująca praca w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Wynagrodzenie składające się z części podstawowej i premii zadaniowych,
  • Elastyczne godziny pracy, miejsce parkingowe pod siedzibą biura, wyjazdy integracyjne, dodatkowy urlop w okresie świąteczno-noworocznym,
  • Miła atmosfera współpracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zgłoś tę pracę