Operator produkcji**do 8000pln**Panie i Panowie**
Randstad Polska
Kołbiel, Polska
2 d. temu

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Szukasz pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem?

Prześlij swoje zgłoszenie.

Poszukujemy operatorów / operatorek produkcji. ( również do przyuczenia)

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (do 8000 netto) + premię
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę , bezpośrednio u klienta
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w systemie 12godzinnym (6-18,18-06)
  • zadania

  • obsługa maszyny (odpowiednie ustawienie i nadzór nad przebiegiem procesów, pracą maszyny)
  • dozowanie komponentów
  • oczekujemy

  • zdolności mechaniczno-technicznych
  • zaangażowania i chęci do podejmowania nowych wyzwań
  • umiejętności pracy w zespole
  • Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij zgłoszenie poprzez formularz, zadzwoń lub wyślij wiadomość "produkcja" na 882 436 317 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47