Telekonsultant z j. angielskim
Souvre Polska
Inowrocław, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zadania : - odbieranie połączeń od klientów oraz udzielanie informacji z zakresu statusu zamówień, oferty produktowej oraz sposobów składania zamówień - korespondencja drogą mailową Wymagania : - znajomość j.

angielskiego - komunikatywność - zaangażowanie i chęć rozwoju - umiejętność obsługi komputera Firma oferuje : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji - praca w dynamicznie rozwijającej się firmie Zostałem / am poinformowany / a, o tym, że : Administratorem danych osobowych jest SOUVRE INTERNATIONALE Sp.

z o.o. Sp. k. z siedzibą w Inowrocławiu, ul. Aleja Okrężna 8; dane kontaktowe : Inspektor Ochrony Danych Osobowych dane kontaktowe : Inowrocław, ul.

Aleja Okrężna 8, adres email : Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych.

Przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.

Przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę.

Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody RODO. Mam prawo, z zastrzeżeniem przepisów prawa, do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie.

Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych moje dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 1 roku.

Moje dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich / organizacji międzynarodowych. Moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Brak powyższej zgody uniemożliwi Spółce rozpatrzenie oferty.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku