Zakręć się za pracą
PZU
Myszków, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Kim jest Agent? To człowiek, który zna się na ludziach, rozumie ich i lubi z nimi pracować. A na tym właśnie polega jego zawód - zawód, który budzi zaufanie i naprawdę się liczy.

Nasi Agenci zapewniają swoim klientom spokój, bo sprzedają bogatą ofertę dobrych produktów ubezpieczeń PZU. Dzień z życia Agenta Agent sam ustala grafik swojego dnia pracy.

To on decyduje gdzie, kiedy i jak będzie : nawiązywać nowe kontakty, niezbędne w tym zawodzie, utrzymywać dobre relacje, wspierając klientów przez cały okres polisy, poznawać potrzeby klientów i dobierać najlepsze dla nich ubezpieczenia.

Agenci PZU cenią tę pracę za dodatkowe, poza prowizją, wsparcie finansowe w pierwszych 2 latach pracy, interesujące szkolenia, które dobrze przygotowują do zawodu, zachęcające wynagrodzenie, w tym motywujące prowizje i premie zależne od własnych osiągnięć, renomę PZU na rynku ubezpieczeń i jakość sprzedawanych ubezpieczeń, możliwość otrzymania pełnego wyposażenia swojego biura, stałą pomoc zespołu sprzedaży.

Masz w sobie gen Agenta, jeśli : jesteś otwarty na ludzi i umiesz uświadamiać im ich potrzeby, lubisz się ciągle rozwijać i chcesz być w czymś najlepszy, wiesz, jak zorganizować sobie pracę i wytrwale dążysz do celu.

Jak zostać Agentem PZU? Nie zniechęcaj się brakiem doświadczenia w tym zawodzie. Wiemy, że zdobywa się je z czasem. Przyda się natomiast średnie wykształcenie i własna działalność gospodarcza.

I oczywiście chęć zakręcenia się za lepszą pracą. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Skontaktuj się z nami lub dowiedz się więcej na pzu.

pl / szef Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r, poz 922) dla potrzeb procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez firmę PZU SA.

Oświadczam, że podane przeze mnie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych będzie PZU SA z siedzibą w Warszawie (00-133) przy al. Jana Pawła II 24. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania.

Dane przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia tego procesu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku