Pracownik produkcji
Randstad Polska
Kórnik, Polska
5 d. temu

Hej, czeka na Ciebie praca z dofinansowaniem do dojazdu !

Aplikuj na stanowisko pracownik produkcji i pracuj od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym.

Miejsce pracy - Robakowo

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj - aplikuj już teraz bądź dzwoń / napisz SMS o treści ,,Robakowo" na nr 667 580 075, a my odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami oferty.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
  • możliwość podjęcia długotrwałej i stabilnej współpracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym
  • wynagrodzenie w wysokości do 3255 zł brutto / mc
  • szansa na wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym
  • 495 zł brutto premii kwartalno-frekwencyjnej
  • dofinansowanie do dojazdu z innych miejscowości
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta po okresie próbnym
  • pakiet interesujących dodatków : karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online i wiele innych
  • zadania

  • proste prace produkcyjne
  • prace fizyczne
  • oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w trybie 3-zmianowym
  • sprawności i siły fizycznej
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47