Praca w kwiaciarni - Sprzedawca/Florysta
Kwiaciarnia Romantyczna Hanna
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Oferujemy : -umowę o pracę na stanowisku : Sprzedawca / florysta -forma zatrudnienia (do uzgodnienia) : w wymiarze 1 / 2-

etatu, 1-etatu, umowa zlecenie, samozatrudnienie -wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności : zasadnicze + premia + inne dodatki -

niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań -pracę w swobodnej i życzliwej atmosferze -zaplecze socjalne w miejscu pracy.

Opis stanowiska : -obsługa klienta / sprzedaż towarów i usług -pielęgnacja roślin oraz dbanie o aranżację lokalu (kwiaciarni) -

aktywna sprzedaż oferowanych towarów i usług -dbanie o ład i porządek w miejscu pracy. Wymagania : -umiejętności w tworzeniu bukietów i kompozycji okolicznościowych (możliwe przyuczenie) -

znajomość zasad związanych z pielęgnacją roślin (możliwe przyuczenie) -doświadczenie w pracy w kwiaciarni (mile widziane) -

doświadczenie w handlu (mile widziane) -obsługa kasy fiskalnej (możliwe przyuczenie) -obsługa terminala płatniczego (możliwe przyuczenie) -

obsługa komputera i poczty elektronicznej -pozytywne nastawienie do pracy i zaangażowanie w pracy -chęć podnoszenia kwalifikacji -

prawo jazdy kategorii B (mile widziane) Osoby zainteresowane prosimy o kontakt : tel. 696 108 983 lub 606 27 97 30 lub przesłanie CV na wskazany adres e-

mail : dopisując w temacie : Aplikacja na stanowisko sprzedawca / florysta

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych