Serwisant
Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl
 • Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko : Serwisant miejsce pracy : Lublin, ul. Vetterów 7 Zadania : obsługa zleceń gwarancyjnych;
 • wykonywanie napraw zgłoszeń serwisowych produktów : okien dachowych i rolet zewnętrznych prowadzenie dokumentacji technicznej z wykonywanych czynności serwisowych, doradztwo techniczne dla klientów w zakresie wyrobów;
 • utrzymywanie dobrych relacji z klientami. Oczekiwania : zdolności manualne, znajomość zagadnień technicznych, umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami warsztatowymi, dokładność, sumienność, uczciwość i zaangażowanie, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientem, czynne prawo jazdy kategorii B, podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Oferujemy : pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole w firmie będącą częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie adekwatne do jakości wykonywanej pracy, Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem (życiorys) bezpośrednio poprzez stronę internetową lub wysyłając na adres : ul.

  Vetterów 7, 20-277 Lublin. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

  29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku