Pracownik produkcji
LeasingTeam Group
Błonie, PL
‎9 godz. temu
source : FACHPRACA

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.

Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych.

Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków

  • Praca przy maszynie;
  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów;
  • Oczekiwania

  • Chęci do pracy;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Zaangażowanie i motywacja;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane!;
  • Osoby bez doświadczenia, chętne do pracy również mile widziane!;
  • Oferta

  • Umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Premie;
  • Pakiet benefitów (Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna, paczki na świeta)
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Darmowy transport;
  • Pełne wdrożenie do pracy w oparciu o pełnopłatne szkolenie stanowiskowe;
  • Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570