pracownik produkcji -> nawet 4280 zł brutto -> stabilny pracodawca
Randstad Polska Sp. z o.o.
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
5 d. temu
source : FACHPRACA

Chciałbyś rozwinąć skrzydła w branży motoryzacyjnej? Interesują Cię nowe technologie? Cenisz dobrą atmosferę i stabilizację? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji do Toyota Motor Manufacturing Poland w miejscowości Łęg, koło Jelcza-Laskowic.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w Toyota
  • wynagrodzenie od 3750 do 4280 zł brutto
  • wsparcie trenerów oraz zespołu (przeszkolenie, pomoc wykwalifikowanych pracowników)
  • bogaty pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowane posiłki, dojazd do pracy
  • zadania

  • praca przy nowoczesnej linii produkcyjnej - montaż silników
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości wyprodukowanych detali
  • oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • minimum zawodowego wykształcenia
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany
  • Odwiedź naszą stronę : https : / / www.randstad.pl / toyotajelcz /

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47