Absolwenci/ Studenci z j. czeskim/ słowackim/ słoweńskim
FACHPRACA
Warszawa, Poland
2 d. temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy : absolwentów Filologii, pasjonatów języków obcych zmotywowanych do rozwoju w międzynarodowej firmie.

Dołącz do zespołu, jeśli chcesz zdobywać wartościowe doświadczenie w pracy z innymi kulturami oraz aktywnie wykorzystywać znajomość języków obcych! Czekamy na Ciebie!

Absolwenci / Studenci z j. czeskim / słowackim / słoweńskim

Zakres obowiązków :

  • Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów i zgłoszeń internetowych od użytkowników
  • Analiza treści internetowy pod kątem polityk firmy
  • Sporządzanie raportów i komunikacja wewnętrzna w języku angielskim
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne firmy
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego lub słoweńskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Otwartość do pracy zmianowej (zmiana poranna i popołudniowa)
  • Mile widziany status studenta lub absolwenta
  • Nasz klient oferujemy :

  • Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji
  • Bogaty pakiet benefitów m. in opieka medyczna, karta multisport, bilety na wydarzenia kulturowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Miła i przyjazna atmosfera
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych