Rekruter
DODO POLSKA LOGISTICS sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎21 godz. temu
source : Pracuj.pl

Rekruter

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

 • Będziesz odpowiadał / a za proces rekrutacji oraz rozwoju naszego zespołu.
 • Będziesz realizować cykliczne projekty rekrutacyjne oraz te dotyczące kluczowych stanowisk związanych z rozwojem naszej firmy.
 • Nasze wymagania

 • Chcielibyśmy skorzystać z Twojego dotychczasowego doświadczenia zdobytego na stażach i praktykach lub pracy.
 • Zależy nam abyś był absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów wyższych o kierunku związanym z psychologią lub HR.
 • Bardzo ważna jest dla nas Twoje umiejętności i fascynacje dotyczące odkrywania talentów w innych ludziach oraz zarządzania ich rozwojem.
 • Szukamy osoby komunikatywnej, umiejącej budować relacje w organizacji oraz mającej dobrą rękę do ludzi.
 • Liczymy także na Twoją znajomość angielskiego, a jeżeli do tego znasz język czeski - będziemy wniebowzięci
 • To oferujemy

 • Dołączysz do zespołu, który będzie Cię uskrzydlał i dbał abyś rozwijał / a się nie zatrzymując się nawet na chwilę w miejscu.
 • Będziesz pracował / a bezpośrednio z managerami najwyższego szczebla zarówno w Polsce jak i w Czechach.
 • Na pewno docenisz swobodę oraz wyjątkową, kreatywną i niekorporacyjną atmosferę naszej firmy, a my docenimy Ciebie i Twoją pracę.
 • Jedyny wyścig w którym będziesz uczestniczyć dotyczy Twoich ambicji.
 • Twoje pomysły i inicjatywy nie będą przedmiotem przedłużających się konsultacji, spotkań i braku decyzyjności.
 • Dołączenie do naszej organizacji na tym etapie zapewnia znakomity potencjał dalszego rozwoju osobistego, ale także awansu w ramach dynamicznie rozwijającej się Spółki
 • O nas

  DoDo to najdynamiczniej rozwijający się czeski startup w zakresie logistyki dostaw ostatniej mili. Działamy w 5 krajach i obsługujemy 50 miast, posiadamy 1200 kurierów i flotę ponad 600 samochodów.

  Dzięki nam sprzedawcy mogą skutecznie i przy minimalnych kosztach rozwiązać problemy związane z dostawami na ostatnim etapie.

  Nasza flota kurierów oraz unikalny system technologiczny gwarantuje, że towary trafiają do klientów szybko, bezpiecznie i niezawodnie.

  Z naszych usług w różnych krajach korzysta kilkudziesięciu sprzedawców w tym duże sieci detaliczne min. TESCO, KFC, Bageterie Boulevard, FRISCO.

  Właśnie otworzyliśmy w Polsce nasz oddział w ramach Joint Venture z polskimi managerami i chcieliśmy Cię zaprosić do udziału w ekscytującej przygodzie budowania i rozwijania firmy DoDo na polskim rynku w branży o niezwykłym potencjale i dynamice rozwoju.

  https : / / www.idodo.pl /

  Szanowni Państwo, wypełniając prawny obowiązek niniejszym informujemy, iż : 1.administratorem danych osobowych będzie : DODO POLSKA LOGISTICS SP Z O.

  O. KRS : 0000891264 2. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji oceny kwalifikacji kandydata jako pracownika naszej firmy.

  3. Podane dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. 4. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

  5. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.

  6. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.

  7. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora .

  8. Kontakt z administratorem danych jest możliwy, będzie za pośrednictwem adresu email udostępnionego do przesyłania dokumentów. praca dodopoland.com

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku