Kierownik Magazynu
Świt
Halinów, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Twoje przyszłe zadania : - organizacja pracy magazynu zgodnie z przyjętymi procedurami, normami, przepisami, - realizacja procesów magazynowych w oparciu o system WMS - kontrola prawidłowości obiegu dokumentów magazynowych, - planowanie, nadzorowanie i koordynowanie sprawnego przepływu materiałów wewnątrz magazynu, - zarządzanie pracą podległego zespołu ,motywowanie i rozwijanie zespołu oraz egzekwowanie wyznaczonych celów, - wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie procedur i pracy magazynu.

Czego od Ciebie oczekujemy : - wykształcenia powiązanego z obszarem dystrybucji / logistyki / transportu / produkcji, - doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika magazynu w firmie produkcyjnej, - bardzo dobrej znajomości procesów magazynowych oraz systemów WMS - umiejętności poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań - znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, - uprawnień do obsługi wózka widłowego.

Co możemy Ci zaoferować : - pełną wyzwań pracę w innowacyjnej firmie, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku