Cieśla szalunkowy - 14 euro brutto/h - praca w Belgii
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Waregem, wielkopolskie
1 d. temu
source : Goldenline

Opis stanowiska

  • prace na terenie betoniarni
  • montaż szalunków i pozostałe prace ciesielskie
  • Wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe jako cieśla
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • zdolność do wyjazdu własnym samochodem
  • Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach polsko belgijskich w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę w wysokości 14 euro brutto / h z możliwością zwiększenia do 15,86 euro brutto / h
  • pełny wymiar godzin
  • system poleceń
  • pakiet szkoleń tak byś mógł pełnić samodzielne stanowisko
  • możliwość rozwoju
  • trzynastą pensję, opiekę medyczną, kartę paliwową
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych