Konsultant Contact Center
Black Red White S.A.
Łódź, łódzkie
4 d. temu
source : FACHPRACA

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości.

Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie.

Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce.

Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Opis stanowiska :

Jako Konsultant Contact Center będziesz odpowiedzialny za wsparcie klientów w rozwiązaniu wyzwań, które zgłaszać będą Klienci.

Dzięki tej pracy będziesz mógł wykazać się swoimi zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do ludzi.

Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich :

  • Kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów,
  • Wspieranie Klientów w zakresie odpowiedzi na zapytania z zakresu asortymentu i zamówień,
  • Kontrolowanie terminów, informowanie klientów o realizacji zamówień,
  • Wsparcie dla Klientów korzystających ze sklepu online,
  • Pomoc Klientom w doborze optymalnych rozwiązań.
  • Oczekiwania wobec kandydata :

    Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli :

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • lubisz nawiązywać i budować dobre relacje z innymi,
  • swobodnie obsługujesz komputer,
  • jesteś osobą komunikatywną,
  • dbasz o efektywność w działaniu i wysoki standard swojej pracy,
  • chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy w pracy.
  • Doświadczenie w pracy, w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

    Dlatego warto u nas pracować :

    Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści :

  • zapewnimy Ci szeroki pakiet praktycznych szkoleń w ramach Uniwersytetu BRW,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • zadbamy o Twoje wdrożenie na stanowisko pracy,
  • będziesz mógł korzystać z oferty benefitów,
  • troszczymy się o wysoki komfort pracy, (nowoczesne biuro, narzędzia, strefa chillout),
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy, i Ty możesz zostać Team Liderem!
  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,
  • oferujemy Ci pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możesz pracować z nami na pełny etat.
  • Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie aplikuj w łatwy i szybki sposób :

    Administratorem danych jest Black Red White S.A. z siedzibą w Biłgoraju, przy ul. Krzeszowskiej 63,

    23-400 Biłgoraj ( Spółka ). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę lub inne podmioty z Grupy Kapitałowej Spółki, posiadające siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

    Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani / Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres trzech lat , chyba że wcześniej wycofa Pan / Pani zgodę.

    Pani / Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, Spółka może przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji przez okres trzech lat.

    W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pani / Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest : - w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji art.

    221 1 Kodeksu Pracy;-w przypadku, gdy wyraził Pan / Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji zgoda, którą może Pani / Pan w każdym czasie wycofać, poprzez powiadomienie Spółki o tym fakcie pod adresem : BLACK RED WHITE S.

    A., ul. Krzeszowska 63, 23-400 Biłgoraj

    Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji. Jest Pani / Pan uprawniona / y do żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

    Może Pani / Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Pani / Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, a także dostawcom systemów informatycznych, z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych.

    Informujemy, że nie przekażemy Pani / Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem Kontakt.IOD at brwsa.com.pl.