Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim (m/k)
IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
3 d. temu

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia : 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu.

W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, poszukujemy osób na stanowisko :

Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim (m / k)

Miejsce pracy : Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków :

  • Odbieranie połączeń przychodzących oraz czatu,
  • Wsparcie użytkowników w kwestiach dotyczących płatności,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń,
  • Realizacja wyznaczonych celów jakościowych.
  • Oczekiwania :

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widzenie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Bezproblemowa obsługa komputera,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy.
  • Oferujemy :

  • Praca w systemie Home Office,
  • Szkolenie wstępne z wykwalifikowanymi trenerami odbędzie się stacjonarnie w Gdańsku lub Warszawie przez 4 tygodnie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa).
  • Aplikuj