Operator wózka widłowego bocznego
Covebo Work Office Sp. z o.o.
Holandia
4 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 16 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich przedsiębiorców.

Dzięki konsekwencji w działaniach z każdym rokiem wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku.

Opis stanowiska :

  • Obsługa wózków widłowych bocznych wysokiego składowania.
  • Rozładunek i załadunek ciężarówek z towarem.
  • Uzupełnianie pustych lokacji w magazynie.
  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.
  • Inne prace magazynowe.
  • Wymagania :

  • Uprawnienia na wózek widłowy boczny.
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego bocznego wysokiego składowania.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu.
  • Oferujemy :

  • Stawka 11,50 - 13,42 euro / h uzależniona od doświadczenia.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Dodatki w przypadku pracy zmianowej.
  • Atrakcyjny system bonusowy.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość długoterminowej współpracy!
  • Zgłoś tę pracę