Pomocnik Konserwatora - Warszawa
Pracownicy Budowlani
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych zatrudni Kandydatów na stanowisko : POMOCNIK KONSERWATORA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH Twoje zadania : - współpraca z konserwatorem urządzeń dźwigowych, - wykonywanie prac pomocniczych przy przeglądach i konserwacji urządzeń dźwigowych.

Od Kandydatów oczekujemy : - wykształcenie średnie techniczne, - uprawnień SEP do 1 kV , - prawa jazdy kat. B. Zapewniamy : - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę, - przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego, - finansowanie egzaminów UDT i SEP, - wynagrodzenie zasadnicze + premia, - prywatną opiekę medyczną, pakiet świadczeń socjalnych, - pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, - brak delegacji codziennie w domu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa 798 056 274 KAZ 13 471

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku