Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych
MOD21
Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji sanitarnych (sieci i instalacje wodociągowe oraz kanalizacyjne);
  • Biały montaż;
  • Praca z rysunkiem technicznym;
  • Próby i odbiory instalacji sanitarnych (sieci i instalacji wod.-kan.);
  • Kontrola poprawności wykonania instalacji sanitarnych (sieci i instalacji wod.-kan.);
  • Praca w systemie II zmianowym;
  • Współpraca z działami firmy w zakresie zagwarantowania płynności produkcji;
  • Dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem.
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe;
  • Znajomość instalacji sanitarnych (sieci i instalacje wodociągowe oraz kanalizacyjne);
  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji sanitarnych, (sieci i instalacji wod.-kan.);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność kontroli poprawności wykonania instalacji na zgodność z dokumentacją;
  • Znajomość zasad BHP obowiązujących podczas wykonywania instalacji sanitarnych, (sieci i instalacji wod.-kan.).
  • Mile widziane

  • Uprawnienia do wykonywania odbiorów instalacji sanitarnych, (sieci i instalacji wod.- kan.);
  • Znajomość zagadnień 5S.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • partnerska atmosfera współpracy
  • MOD21

    Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 lat.

    Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce notowaną na GWP.

    Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

    W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

    W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

  • Raport Deloitte Polskie Spółki Budowlane 2020
  • Obecnie poszukujemy kandydatów do powstającego zakładu produkcji modułów budowlanych, będącego częścią Grupy ERBUD - jednej z największych grup budowlanych w Polsce.