młodszy specjalista ds. kadr
Randstad
Wrocław, Dolnośląskie
‎7 godz. temu

oferujemy

  • możliwość rozwoju w znanej i ugruntowanej firmie na rynku u naszego klienta (firmy międzynarodowej)
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów po okresie próbnym : karta medyczna, sportowa
  • możliwość pracy na zaawansowanym systemie informatycznym
  • wsparcie merytoryczne przełożonego i ekspertów Randstad
  • możliwość udziału w szkoleniach wprowadzających i w rozwojowych szkoleniach merytorycznych
  • zadania

  • zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników,
  • prowadzenie akt osobowych, dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie ewidencji i rozliczeń czasu pracy, urlopów oraz zwolnień lekarskich
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu dla pracowników,
  • wsparcie działu kadr w bieżących zadaniach,
  • oczekujemy

  • pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze administracji lub w dziale kadr stanowisku pracy lub stażu (min. 1 rok)
  • znajomość podstawowych zagadnień prawa pracy
  • mile widziana znajomość systemu TETA
  • dobra znajomość programu Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja do rozwoju w obszarze kadr
  • skrupulatność, otwartość na nowe wyzwania
  • postawa proaktywna
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych