Programista Angular
GreenMinds Sp. z o.o.
Warszawa
2 d. temu
source : Just Join IT

JavaScript (junior)

Technologie, których używamy

  • Java
  • Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych;
  • Projektowanie struktur, algorytmów i baz danych;
  • Współpraca z architektami systemów, programistami i właścicielami projektu.
  • Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, Angular, TypeScript;
  • Umiejętność obsługi narzędzi wspierających typu npm, Bower, Gulp, Webpack;
  • Znajomość różnych frameworków i narzędzi (jQuery, Bootstrap, Less, Sass, itp.);
  • Znajomość HTML, CSS / SCSS;
  • Umiejętność pracy z repozytorium Git;
  • Umiejętność tworzenia stron dla różnych przeglądarek i rozdzielczości (RWD);
  • Chęć do poszerzania wiedzy oraz komunikatywność.
  • Mile widziane

  • Znajomość Node.js z frameworkiem Express;
  • Znajomość Java;
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz baz NoSQ, RabbitMQ, Redis i Web Sockets;
  • Doświadczenie w pracy z docker i kubernetes;
  • Znajomość PHP i frameworka Symfony.
  • Zgłoś tę pracę