Mechanik serwisu - praca pod ziemią
LENA SERWIS SP. Z O.O.
Polkowice, dolnośląskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Polkowice

Twój zakres obowiązków

Mechanik serwisu - praca polega na serwisowaniu samojezdnych maszyn górniczych. Wykonywana jest głównie na terenie KGHM PM S.

A.(Lubin, Polkowice, Rudna) oraz w siedzibie producenta maszyn Lena Wilków sp. z o.o. w Nowym Kościele.

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy naprawach maszyn ciężkich
  • znajomość budowy maszyn i podstawowych podzespołów
  • mile widziana znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • znajomość rysunku technicznego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • jasne i uczciwe zasady współpracy (umowa o pracę dla każdego członka zespołu)
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karty przepłacone na posiłki profilaktyczne dla pracujących pod ziemią)
  • realny wpływ na życie firmy (duży poziom odpowiedzialności i samodzielności)
  • możliwość ubiegania się o emeryturę górniczą po 25 latach pracy (w przypadku pracy w Lena Serwis pod ziemią)
  • oferujemy możliwość przyuczenia na terenie zakładu produkcyjnego w Nowym Kościele
  • O nas

    Lena Serwis sp. z o.o. od wielu lat specjalizuje się w serwisowaniu samojezdnych maszyn górniczych produkcji Lena Wilków sp.

    z o.o. Głównym odbiorcą usług jest grupa KGHM PM S.A.

    Lena Wilków i Lena Serwis to marki, które w branży górniczej cieszą się zasłużoną renomą i olbrzymim szacunkiem, ponieważ od ponad dwóch dekad dostarczamy najwyższej jakości sprzęt oraz zajmujemy się jego profesjonalnym serwisowaniem.

    Dołączając do naszego zespołu staniesz się więc nie tylko ważną częścią firmy, ale również całego przemysłu wydobywczego.

    Będziesz pracować wśród najlepszych, czerpiąc z ich wiedzy i doświadczenia, a wszystko to w oparciu o jasne zasady współpracy i z szacunkiem do Ciebie, jako współtwórcy sukcesu firmy.

    tel. 768178400, 427, 444, 442

    Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lena Serwis sp. z o. o.

    o. z siedzibą w Nowym Kościele przy ul. Fabrycznej 21 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Lena Serwis Sp. z o.o. Nowy Kościół ul. Fabryczna 21, 59-540 Świerzawa.

    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Lena Serwis Sp. z o.o. jest możliwy pod adresem pocztowym : Nowy Kościół ul. Fabryczna 21,59-540 Świerzawa z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych Osobowych , lub na adres e-mail iodo lena.

    com.pl3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji- na podstawie; Art. 6 ust.

    1 lit. c tj. obowiązku prawnego wynikającego z przepisu prawa ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;Art. 6 ust. 1 lit . b tj. podjęcia działań zmierzających do zwarcia umowy na żądanie osoby której dane dotycząArt.

    6 ust. 1 lit. a tj. zgody jeśli chodzi o możliwość przetwarzania danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji oraz po jej zakończeniu zniszczone, jeżeli wyrazi Pani / Pan zgodę na przetwarzanie danych w przyszłości nie dłużej niż rok czasu od momentu zakończenia rekrutacji.

    4) Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

    Dane nie będą przekazywane do Państw trzecich5) Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  • Niektóre z praw podlegają ograniczeniom wynikających z treści przepisów rozporządzenia.6) Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
  • 7) Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędy Ochrony Danych Osobowych przy ul. Stawki 2 w Warszawie8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa art.

    22 kodeksu pracy. 9) Pani / Pana dane nie będą podlegały profilowaniu.