Przedstawiciel Handlowy
Telestrada S.A.
Jarosław, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Telestrada S.A. jeden z alternatywnych dostawców usług telekomunikacyjnych : Telefonii Komórkowej, Internetu Mobilnego, Telefonii Stacjonarnej rozpoczyna nabór na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na w / w stanowisku będzie samodzielna sprzedaż usług oferowanych przez Spółkę dla klientów indywidualnych oraz małych firm.

Poszukujemy osób dla których sprzedaż w domu klienta będzie zarówno wyzwaniem jak i satysfakcją z wykonywanej pracy. Wybranym osobom oferujemy : atrakcyjną formę wynagrodzenia, podstawa plus prowizja plus premia.

dogodną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o dzieło) elastyczne godziny pracy, auto służbowe. stały rozwój, w tym profesjonalny pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych.

Brak ograniczenia wiekowego! Jeżeli chciałbyś zostać częścią naszego zespołu prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku