Kierowca autocysterny - Gryfów Śl.
Azarex
Gryfów Śląski, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Rzetelna firma transportowa współpracująca z dynamicznie rozwijającą się firmą paliwową prowadzącą dystrybucję paliw płynnych na ternie woj.

dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego zatrudni kierowcę autocysterny. Miejsce wykonywania pracy : woj. dolnośląskie, opolskie, lubuskie Miejsce parkowania autocysterny : Gryfów Śląski Jeśli nie posiadasz doświadczenia ta oferta jest również dla Ciebie (zapewniamy kompleksowe szkolenie przez wykfalifikowaną kadrę).

Do współpracy zapraszamy osoby ceniące wysoką jakość współpracy w zespole, chcące zainwestować w rozwój swój i firmy, otwarte na współpracę z klientem, ambitne, rzetelne, uczciwe i odpowiedzialne.

Poszukujemy osoby zamieszkałe do 30 km od Gryfowa Śląskiego. Od kandydata oczekujemy :

 • Prawo jazdy kat. C / C + E
 • Uprawnień ADR kl. 3
 • Uprawnień TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl. 3
 • Świadectwo kwalifikacji zawodowej
 • Karta kierowcy
 • Uczciwości, dyspozycyjności, zaangażowanie w wykonywaną pracę Jeżeli chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie, chcesz być szanowanym Współpracownikiem i cechuje Cię pozytywne nastawienie do nowych wyzwań, to wyślij swoje CV.
 • Więcej informacji udzielę telefonicznie, bądź mailowo. W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku