Narzędziowiec form wtryskowych (m/k)
Trenkwalder
Wałbrzych
1 d. temu
source : infoPraca

Twój zakres obowiązków :

  • przeprowadzanie bieżących napraw, konserwacji i zapewnienie ciągłości dostępności form wtryskowych,
  • wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów i konserwacji form wtryskowych,
  • kontrola i naprawa instalacji grzewczej formy,
  • montaż i ustawianie form wtryskowych,
  • współpraca z działami produkcyjnymi, działem ciągłego doskonalenia i działem projektów,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, przeciwpożarowych oraz procedur obowiązujących w firmie.
  • Wymagania :

  • znajomość budowy form wtryskowych i ich działania oraz doświadczenie w ich serwisowaniu,
  • wykształcenie zawodowe / techniczne,
  • doświadczenie w zakresie szeroko pojętej mechaniki / elektryki / automatyki,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie mechanicznym / elektrycznym,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego 2D,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy :

  • umowę o prace podpisaną bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • grupowe ubezpieczenia pracownicze
  • program emerytalny,
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.