Projektant Systemów Sterowania i Instalacji Elektrycznych - stażysta
Mikor Inżyniering Sp. z o.o.
Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Projektant Systemów Sterowania i Instalacji Elektrycznych - stażysta

Miejsce pracy : Janki (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

 • Projektowanie systemów sterowania maszyn i linii produkcyjnych
 • Zamówienia i kontakt z dostawcami
 • Nadzór nad montażem szaf i linii
 • Współpraca z działem mechanicznym i programistami
 • kontakt z klientem
 • praca w biurze i na obiektach.
 • Nasze wymagania

 • znajomość systemów sterowania, PLC, elektryki, elektroniki
 • podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki,
 • chęć do uczenia się i rozwiązywania zagadnień inżynierskich,
 • dobra organizacja, nastawienie na samokształcenie, gotowość do podejmowania wyzwań
 • odporność na stres,
 • gotowość do wyjazdów
 • prawo jazdy.
 • To oferujemy

 • dobrą atmosferę
 • możliwość uczenia się : jak projektować, jak wykonać szafę, jak projektować systemy bardziej złożone, jak doprowadzić projekt do końca, jak wyglada dokumentacja.
 • praca przy ciekawych projektach, duży wpływ na inwestycje i swoje środowisko pracy
 • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
 • O nas

  Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, realizującym projekty z zakresu automatyki przemysłowej i produkcji maszyn. Rozwijamy się, po przez ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji i podejmowanie coraz ambitniejszych zadań.

  Jeśli nie boisz się wyzwań i rozwiązywanie problemów (inżynierskich) sprawia Ci satysfakcję, dołącz do nas.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Mikor Inzyniering z siedzibą w Warszawie przy ul.

  Żeganskiej 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  INFORMACJA OD PRACODAWCY / ADMINISTRATORA DANYCHJeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Mikor Inzyniering z siedzibą w Warszawie przy ul.

  Żeganskiej 1 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. .W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail biuro mikor-inzyniering.

  comTwoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 160 dni od momentu otrzymania, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż200 dni od momentu otrzymania.

  Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 360 dni od momentu otrzymania.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mailbiuro mikor-inzyniering.

  com lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail biuro mikor-inzyniering.com.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku