Młodszy Specjalista w Departamencie Koordynacji Wdrażania Programów
FallWork
Warszawa, Polska
4 d. temu

Zakres obowiązków : 1. Obsługa asystencka Departamentu, w tym obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z Departamentu,

2. Archiwizacja dokumentacji związanej z przygotowaniem i aktualizacją procedur wewnętrznych Agencji,

3. Współpraca, rozliczanie i kontrola Regionalnych Instytucji Finansujących. Wymagania : 1. Wykształcenie minimum średnie,

2. Minimum pół roku doświadczenia zawodowego,

3. Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office,

4. Bardzo dobra organizacja pracy,

5. Terminowość, rzetelność i odpowiedzialność,

6. Umiejętność współpracy w zespole. Oferujemy : 1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

2. Atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego,

3. Miejsce pracy w Centrum Warszawy,

4. Pracę w kompetentnym, wspierającym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych