SZUKASZ PIERWSZEJ PRACY?
CCIG Group sp. z o.o.
Tarnów, Małopolskie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że połączenie pracy oraz studiów / szkoły jest bardzo wymagające. Doceniamy, że już w trakcie nauki myślisz o swojej przyszłości i chętnie pomożemy Ci na początku Twojej kariery zawodowej! Jak to zrobimy?

PEWNA STAWKA Otrzymasz 14,70 zł brutto za każdą godzinę pracy, bez względu na to ile godzin przepracujesz w miesiącu. To proste : pracujesz 100 godzin -

otrzymujesz 1470 zł brutto. PROWIZJA Oprócz stawki gwarantowanej, co miesiąc wypracujesz również premię za wyniki i Twoje sukcesy w pracy.

DWIE WYPŁATY W MIESIĄCU Wynagrodzenie wypłacamy dwa razy w miesiącu. Do 7. dnia każdego miesiąca płacimy za wszystkie wypracowane godziny, a do 21.

dnia każdego miesiąca - premię za sukcesy. PRZYGOTOWANIE DO ROLI Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy Cię na krótkim szkoleniu w naszym oddziale.

ELASTYCZNY GRAFIK Sam zdecydujesz w jakich godzinach chcesz pracować i jak dużo. ZOSTAŃ EKSPERTEM Podczas każdej rozmowy uczysz się pewności siebie, efektywnej komunikacji czy negocjacji.

Dzięki temu w krótkim czasie stajesz się prawdziwym ekspertem. OSZCZĘDNOŚCI Co miesiąc masz dostęp do nowej karty z rabatami na popularne wśród młodych ludzi produkty i usługi.

PRACUJ ZE ZNAJOMYMI Dołączysz do zespołu, który tworzą ludzie tacy jak Ty - młodzi, energiczni, gotowi na nowe wyzwania.

Szybko się zgracie i zdobędziesz nowych przyjaciół. Możesz też przyjść do nas ze swoimi znajomymi - będzie Wam raźniej! Jesteś zdecydowany?

Kliknij APLIKUJ i wyślij do nas swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na krótką rozmowę w oddziale. Opowiemy Ci o szczegółach pracy ;)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku