Pracownik produkcji
HR Partner Monika Pszuk
Bydgoszcz, Białe Błota, Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Goldenline

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia

w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.

Wszyscy nasi kandydaci zawsze zostają zatrudnieni bezpośrednio przez naszych klientów na umowę

o pracę już od pierwszego dnia współpracy.Nie pobieramy opłat od kandydatów!

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta, zajmującego się od lat produkcją foteli oraz krzeseł tapicerowanych, poszukujemy kandydatów, na stanowisko :

Oferujemy :

  • zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • wynagrodzenie od 2000 - 2500 netto w zależności od posiadanego doświadczenia
  • regularne wzrosty wynagrodzeń po okresie próbnym
  • pracę w nowoczesnym budynku
  • pracę w systemie jednozmianowym 7 : 00-15 : 00
  • pracę 15 km od Bydgoszczy, na terenie GM Białe Błota z bezpłatnym dojazdem z Bydgoszczy
  • wsparcie bardziej doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach ( wypłacane zgodnie z kodeksem)
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zadania :

  • oklejanie stelaży pianką tapicerską według dokumentacji
  • montaż elementów
  • współpraca z zespołem
  • obsługa elektronarzędzi tapicerskich
  • montaż gotowych wyrobów u klienta ( szkoły, opery, audytoria)
  • inne prace pomocnicze
  • Wymagania :

  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • dokładność i staranność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Interesują Cię szczegóły? Zadzwoń 535 159 463

    Wyślij CV za pośrednictwem portalu i zacznij pracę jeszcze w tym miesiącu ! Nie masz CV? Nie szkodzi, sporządzimy je na podstawie rozmowy z Tobą : )

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych