ITSM Consultant
Cyclad Sp. z o.o.
Warszawa
1 d. temu
source : infoPraca

Informacje o projekcie :

  • Branża : FMCG
  • Siedziba firmy : Warszawa
  • Charakter projektu : globalne zarządzanie platformą ITSM
  • Praca hybrydowa lub zdalna
  • Wielkość zespołu : 8
  • Czas trwania projektu : stała współpraca
  • Języki : angielski B2 / C1
  • Metodologia : Spotify
  • Tech stack : ServiceNow
  • Wynagrodzenie : 12-18k brutto UoP lub 14-20k netto B2B - w zależności od posiadanych kompetencji
  • Zakres zadań :

  • Analizowanie i proponowanie usprawnienia procesów IT
  • Wsparcie w rozwiązywaniu incydentów i problemów dla rozwiązania ITSM
  • Współpraca z zespołami IT w celu zwiększenia wydajności procesów w obszarach HR, Finanse, Master Data
  • Współpraca z właścicielami procesów w zakresie usprawnień procesów dostarczania i wsparcia
  • Uczestniczenie w globalnych projektach
  • Analizowanie KPI
  • Przeglądanie konfiguracji funkcjonalnej rozwiązania ITSM i proponowanie planu ewolucji
  • Opracowywanie wymagań funkcjonalnych i zarządzanie nimi, redagowanie user-stories i przedstawianie wizji zespołowi programistycznemu
  • Promowanie rozwiązania ITSM w organizacji
  • Konfiguracja ServiceNow (pierwsze przypisanie incydentu, reguły, tworzenie pozycji katalogu, tworzenie zestawów zmiennych, definiowanie kryteriów użytkownika, zarządzanie zmianami, SLA i OLA, raporty)
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne, informatyka lub pokrewne
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej międzynarodowej firmie
  • Doświadczenie w procesach ITIL
  • Dowświadczenie w implementacji i rozwoju ServiceNow w obszarach HR / Finanse / Master Data
  • Umiejętności analityczne i rozumienie procesów biznesowych
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów (koordynacja lub udział w zespole projektowym)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy :

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Unikalną możliwość globalnego zarządzania platformą ITSM
  • Wielokulturowe środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Eventy integracyjne
  • Zgłoś tę pracę