Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji - także bez doświadczenia!
KS Service sp. z o.o.
Łódź, Polska
‎23 godz. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji

CZY WIESZ, ŻE...

wg szacunkowych danych 83% rekruterów to kobiety, a tylko 17% stanowią mężczyźni?

Stwórz z Nami wewnętrzne statystyki!

Dla Nas nie liczy się Twoja płeć, czy doświadczenie stawiamy na chęć nauki i pracowitość!

APLIKUJ I ROZPOCZNIJ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ

Co możemy zaoferować?

 • wsparcie i wdrożenie doświadczonych Specjalistów
 • umowę o pracę od pierwszego dnia
 • wynagrodzenie podstawowe, do którego dorzucamy system premiowy
 • owoce, napoje oraz prywatną opiekę medyczną
 • DOŁĄCZAJĄC DO NAS ZAJMIESZ SIĘ

  Kompleksowym przeprowadzaniem procesów rekrutacyjnych - tworzeniem i publikacją ogłoszeń, rozmowami telefonicznymi i bezpośrednimi z Kandydatami, obsługą administracyjno - kadrową.

  Więc jeśli niestraszny Ci stały kontakt z ludźmi, a jednocześnie cenisz sobie pracę biurową zapraszamy!

  DODATKOWE INFORMACJE

  Zgłoś się już dziś i rozpocznij karierę w HR : )

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku