DLA KIEROWCOW Z UKRAINY, BIALORUSII. NA FIRANKI. UMOWA O PRA
Agatruck
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

DLA KIEROWCOW Z UKRAINY, BIALORUSII. NA FIRANKI. UMOWA O PRACY, PODSTAWA +50 EURO DIETA+PREMIA Trassy 3 / 1, 4 / 2 - do uzgodnienia Wymagania : - prawo jazdy kat.

C+E, wydane 2009r - badania lekarskie i psychologiczne, do zrobienia - karta kierowcy, - świadectwo kwalifikacji zawodowej, do zrobienia (95kod) - doświadczenie w transporcie międzynarodowym, - umiejętność odpowiedniego organizowania i wykorzystywania czasów pracy, - motywacja do pracy oraz dyspozycyjność.

Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, (możliwośc wyrabiania zezwolienie na prace, karty pobytu) - stałe, terminowe wynagrodzenie + diety wypłacane na bieżąco+premii - służbowy telefon, - możliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwałej współpracy, - pełną obsługę serwisową samochodu przez wewnętrzny serwis, - strzeżony parking na terenie siedziby firmy, - wyjazdy do krajów UE (Niemcy, Bielgia, Anglia), - praca w miłej i przyjaznej atmosferze.

Prosimy o kontakt pod Ntel albo wysyłania CV na mail, Przyjmujemy takoz CV w języku ukrainskim, rosyjskim. Odzwaniamy na podany przez Państwa N telefonu. Pozdrawiam

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku